linki 2

Producent drzwi wewnętrznych i zewnętrznych z Warszawy

Dobór drzwi do mieszkania wbrew pozorom nie jest prostym zadaniem. Podczas kupowania i dopasowywania drzwi zarówno wewnętrznych, jak i zewnętrznych, musimy skonfrontować się z wieloma czynnikami mającymi wpływ na słuszność naszej decyzji.

Wasza-chata jako producent drzwi drewnianych, oferuje Państwu doradztwo podczas podejmowania decyzji technicznych oraz czysto wizualnych. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w produkcji drzwi i chętnie służymy radą.

W tym krótkim artykule postaramy się przybliżyć Państwu proces dobierania drzwi zewnętrznych oraz wewnętrznych. Nasza oferta skierowana jest do klientów z całej Polski, głównie jednak dla konsumentów z miasta Warszawa. Producent drzwi Wasza-chata to miejsce, w którym kupią Państwo najlepsze jakościowo drzwi, listwy przypodłogowe, oraz zamówią profesjonalne usługi związane z montażem i demontażem drzwi.

Dobieranie drzwi wewnętrznych

Jako producent drzwi wewnętrznych (Warszawa), wiemy, czego oczekują klienci. Na samym początku, przy wyborze drzwi wewnętrznych należy określić, czy mają być to drzwi lewe, czy prawe. Decyzja ta może mieć duży wpływ na późniejszą funkcjonalność i komfort korzystania z drzwi. Wielu klientów miewa problemy z określeniem, jakich drzwi potrzebują.

Drzwi lewe to skrzydła, które otwierając się, kreślą zewnętrzny obrys ruchu zgodnie z ruchem wskazówek zegara, natomiast prawe – przeciwnie do ruchu wskazówek zegara.

Poza określeniem, czy potrzebujemy drzwi lewych, czy prawych, należy sprawdzić szerokość drzwi. Jednoskrzydłowe drzwi wewnętrzne posiadają szerokość zwykle od 60 do 110 cm, jako producent drzwi drewnianych, oferujemy Państwu również nietypowe rozmiary. W swojej ofercie posiadamy również drzwi dwuskrzydłowe.

Drzwi wewnętrzne do pomieszczeń wymagających wentylacji powinny posiadać otwory wentylacyjne lub coraz popularniejsze wycięcia na górze, lub dole drzwi, które umożliwiają swobodny przepływ powietrza.

Poza doborem samych drzwi niezbędne jest określenie typu ościeżnicy. Wasza-chata to producent drzwi (Warszawa), który posiada w swojej ofercie również ościeżnice. Oferujemy Państwu ościeżnice przylgowe i bezprzylgowe. Ościeżnice przylgowe to klasyczne rozwiązanie posiadające kilka profili, do których dopasowuje się skrzydło drzwiowe. Ościeżnice bezprzylgowe są rozwiązaniem nowszym i zyskującym na popularności. Drzwi do takich ościeżnic przylegają wyłącznie na zewnętrznym ich obwodzie.

Dobieranie drzwi zewnętrznych

Wasza-chata to również autoryzowany producent drzwi zewnętrznych. Warszawa jest miastem, w którym mieści się nasze biuro. Z tego miejsca przyjmujemy zlecenia z całego województwa mazowieckiego (i nie tylko).

Dobór drzwi zewnętrznych należy rozpocząć od określenia klasy drzwi, a podczas ich dobierania, należy określić ilości skrzydeł, design i parametry drzwi.

Wyróżniamy cztery klasy drzwi. Drzwi standardowe określa się klasą 1, natomiast najbezpieczniejsze z nich zaliczamy do klasy 4. Są to drzwi, które odporne są na próby wtargniecia doświadczonych włamywaczy. Opierają się wiertarkom, łomom, pilnikom oraz innym popularnym narzędziom wykorzystywanym w napadach. Do klasy 3 zaliczamy drzwi antywłamaniowe, które stanowią ochronę przed podstawowymi urządzeniami służącymi we włamaniach. Drzwi o podwyższonej wytrzymałości zaliczamy do klasy 2. Stanowią one barierę przed dużą siłą fizyczną. Jako producent drzwi zewnętrznych (Warszawa) proponujemy Państwu drzwi o podwyższonej wytrzymałości oraz drzwi antywłamaniowe.

Do podstawowych parametrów drzwi zewnętrznych możemy zaliczyć szczelność izolacji akustycznej. Oferujemy Państwu jedynie najlepsze drzwi, które charakteryzują się najlepszą izolacją akustyczną oraz najniższym współczynnikiem przenikania ciepła. Dzięki temu nasze drzwi zewnętrzne doskonale chronią mieszkania i domy przed hałasem i mrozem z zewnątrz, a przy tym produkowane są zgodnie z najnowszymi trendami designerskimi.

Wasza-chata to sprawdzony producent drzwi drewnianych

Zapraszamy do przejrzenia naszej oferty oraz wykonania wstępnej wyceny. Jesteśmy do Państwa dyspozycji. Oferujemy szeroki asortyment drzwi wewnętrznych, zewnętrznych, klatkowych, listew przypodłogowych oraz usług.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl